پیش بینی بازی های ورزشی

پـیـش بـیـنـی

پیش بینی ورزشی

سایت گمبل سیتی مفتخر است، با بیشترین تنوع رشته های ورزشی و بیشترین شرایط پیش بینی را برای کاربران ایرانی فراهم کند.

پیش بینی تمام ورزشها با بونوس های ویژه ورزشی هم اکنون در سایت گمبل سیتی امکان پذیر است تا کاربران ایرانی حس پیش بینی در سایت بین المللی را تجربه کنند.

در این سایت با بالاترین ضرایب و همچنین بالاترین نرخ شارژ لذت پیش بینی را دو چندان کرده است.

قوانین ورزشی

اسپانسر رسمی باشگاه هولشتاین کیل

اسپانسر رسمی باشگاه رئال مادرید

اسپانسر رسمی باشگاه یوونتوس

اسپانسر رسمی باشگاه آ س رم

پیش بینی آنلاین

قوانین ورزشی

شرط تکی

به شرطی گفته میشود که فقط برای یک رویداد است. برای افرادی که به تازگی شروع به پیش بینی کرده اند به دلیل ساده بودن این نوع شرط پیشنهاد داده می شود.

در شرط تکی مبلغ شرط ضربدرضریب شده و مبلغ برد محاسبه می شود. در این نوع شرط با فسخ شدن آن، مبلغ شرط به موجودی برگشت داده خواهد شد.

شرط میکس

شرط میکس یا کمبو رایج ترین نوع شرط محسوب می شود. جهت ثبت شرط میکس ما باید حداقل دو انتخاب داشته باشید یعنی این امکان را به ما می دهید تا چند انتخاب را در یک برگه داشته باشیم.

اشخاصی که پیش بینی میکنند شرط میکس را به دلیل هیجان و سود حاصل از آن انتخاب میکنند زیرا ضرایب رویداد های انتخابی در برگه شرط بندی در هم ضرب می شوند یعنی یک ضریب کلی تشکیل می شود و با مبالغ کم شانس برد های بزرگ میسر میشود.

شرط سیستمی

شرط سیستمی یا ترکیبی به دلیل خاص بودن نحوه محاسبه جزو یکی از محبوب ترین انواع شرط میباشد. شرط سیستمی شبیه به شرط میکس هست با این تفاوت که در شرط سیستم با باخت یکی از انتخاب ها، شرط شما باخت نمی شود و همچنان امکان برد آن وجود دارد. به همین دلیل احتمال برد در شرط های سیستمی بیشترمی باشد ولی مقدار مبلغ برد نیز به ضرایب انتخابات بستگی دارد.

هیجان مسابقات ورزشی را درسایت گمبل سیتی تجربه کنید

به ما بپیوند

ثبت نام